Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

adidas Copa 18.2 FG

Nový produkt

Reliéfny zvršok umožňuje ešte lepšiu prácu s loptou

Jazyk zo sieťoviny

Penový stabilizátor päty

Podrážka z materiálu TPU na tvrdé povrchy

Špeciálne rozmiestnenie kužeľovitých kolíkov zabezpečí výnimočný záber na mäkkých povrchoch

49,95 € s DPH

-50,00 €

99,95 € s DPH

Pridať do obľúbených

Štýl hry je to, čo rozdeľuje víťazov a šampiónov. Ak sa nechceš stratiť v sivom priemere, nekopíruj ostatných. Nájdi svoju jedinečnosť a na trávniku predveď šou, ktorá dostane divákov do varu. S týmito futbalovými kopačkami vždy budeš o krok popredu. Vyznačujú sa priehlavkom z prepychovej kože a reliéfnym zvrškom na dokonalé ovládanie lopty a urobia z teba kráľa pevného povrchu.

Napísať hodnotenie

adidas Copa 18.2 FG

adidas Copa 18.2 FG

Reliéfny zvršok umožňuje ešte lepšiu prácu s loptou

Jazyk zo sieťoviny

Penový stabilizátor päty

Podrážka z materiálu TPU na tvrdé povrchy

Špeciálne rozmiestnenie kužeľovitých kolíkov zabezpečí výnimočný záber na mäkkých povrchoch

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí na našej adrese.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku neúčtujeme žiadny poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 3,95 € | nad 150 € zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo
Kontaktujte nás
Fan Shop
Zľavnené produkty