Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

adidas Copa 17.2 FG

Nový produkt

Kopačky Copa 17.2 Firm Ground

Teľacia koža Taurus je výnimočne jemná a má nízku absorpciu vody

Flexibilný diel sa pohybuje s chodidlom a zabezpečuje optimálne pohodlie

Kužeľovité kolíky na mimoriadny záber

Podrážka na pevný povrch

49,95 € s DPH

-50,00 €

99,95 € s DPH

Pridať do obľúbených

Lopty sa nevzdáš za žiadnu cenu. Prekľučkuješ obranou, namieriš a vypáliš. Iná možnosť neexistuje. Samotné víťazstvo ti nestačí, musíš byť lepší ako všetci ostatní. V týchto futbalových kopačkách s jemným koženým zvrškom a podrážkou na pevné povrchy ti v ceste k legendárnej sláve nebude stáť nič.

Napísať hodnotenie

adidas Copa 17.2 FG

adidas Copa 17.2 FG

Kopačky Copa 17.2 Firm Ground

Teľacia koža Taurus je výnimočne jemná a má nízku absorpciu vody

Flexibilný diel sa pohybuje s chodidlom a zabezpečuje optimálne pohodlie

Kužeľovité kolíky na mimoriadny záber

Podrážka na pevný povrch

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí na našej adrese.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky. Za dobierku neúčtujeme žiadny poplatok.
 • Bankovým prevodom
  Celkovú sumu za tovar uhradíte vopred. Tovar bude expedovaný až po prijatí platby na náš účet.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravený na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérska služba GLS - Cena: 3,95 € | nad 150 € zadarmo!
  Cena zahŕňa poštovné, balné a poistenie. Tovar Vám zašleme ihneď po skompletizovaní na adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii. Ihneď po zaslaní tovaru Vás informujeme prostredníctvom e-mailu zmenou stavu Vašej objednávky na "Tovar odoslaný". Stav objednávky je možné zistiť aj po prihlásení sa do internetového obchodu po kliknutí na "Prehľad objednávok". Doručenie prebieha cez pracovné dni v čase od 09:00 do 18:00 - termín záleží od kuriéra, nevieme ho ovplyvniť. Pokiaľ Vám kuriérom navrhnutý termín nebude vyhovovať dohodnite si s ním náhradný termín. Tovar jednej objednávky môže byť rozdelený podľa veľkosti a dostupnosti do viac zásiliek.

Pri spôsobe doručenia kuriérom, Vás bude kuriér telefonicky kontaktovať pred doručením zásielky. Pri doručení ste povinný pred prevzatím tovaru od dopravcu skontrolovať, či zásielka nie je zjavne poškodená. V prípade poškodenia zásielky treba následne skontrolovať obsah zásielky a zistiť, či tovar vo vnútri zásielky nie je dopravou poškodený. O takomto poškodení poprosím bez zbytočného predlžovania informovať dopravcu aj predávajúceho. Za poškodenie tovaru vzniknutého jeho dopravou nesie zodpovednosť prepravca. V prípade škody je potrebné spísať pri doručení balíka zápisnicu o škodovej udalosti. K prerokovaniu nároku na odškodnenie treba uviesť číslo balíka a priložiť doklady o obsahu balíka a popis škody s finančným nárokom.

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo
Kontaktujte nás
Fan Shop
Zľavnené produkty